Księga kondolencyjna

26 marca odszedł nasz kolega i przyjaciel Maciej Kosycarz. Był częścią Gdańska. Znał tu wszystkich i wszyscy Jego znali.

Maciej Kosycarz
Podpis
data zostanie wstawiona automatycznie
Przeładuj
Ciągle nie mogę w to uwierzć...że nie zobaczę Cię już Maćku uśmiechniętego z apartem na ulicy. Dziękuję Bogu, za to, że Cię znałam. Miałeś ogromne serce i życzliwość. Dla wszystkich. Ten smutek jest niedoopisania...
Monika
8 kwietnia 2020
Macieju,

Twoje zdjęcia były historią zatrzymaną w czasie. O ile fotografie były zwykłe - niezwykłe, o tyle Ty jako człowiek byłeś niezwykły.
Dziękuję za chwile rozmowy, kiedy mijaliśmy podczas różnych wydarzeń ważnych dla naszego miasta.
Mikołaj Wysiecki
8 kwietnia 2020
Dziękuję za piękne zdjecia Gdańska...Żegnaj!!!
Bozena
8 kwietnia 2020
Maciek, właśnie oglądam zdjęcie, które zrobiłeś mi, Marcinowi i mojemu teściowi, jak robiliśmy dla Ciebie mebelki do sklepu na Manhattanie. Tyle fajnych wspomnień...Spoczywaj w pokoju.
Madzia i Marcin
8 kwietnia 2020
Dziękuję za te wspaniałe spotkania i wspólne granie dla Największej Orkiestry nie tylko
Świątecznej Pomocy. Twoje zdjęcia zatrzymają na zawsze te chwile gdy grałeś w tej orkiestrze z nami pierwsze skrzypce.
Ewa Kulińska
8 kwietnia 2020
Maćku,
to był wielki zaszczyt znać Ciebie - człowieka dobrego, mądrego, sprawiedliwego, otwartego na innych. Zawsze chętnie pomagałeś, wpierałeś. Dziękuje Ci za to, bo sama tego doświadczyłam.
Piękno tego świata potrafiłeś w niezwykły sposób ująć w kadrze i dzieliłeś się nim z nami. Umiemy już patrzeć na Gdańsk, Sopot czy Gdynię Twoimi oczami, dostrzegają to co nieoczywiste. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Do zobaczenia
Ania Dyksińska
8 kwietnia 2020
Maciek był wszędobylski - spotykaliśmy się w ważnych dla Jego ukochanego Gdańska chwilach i miejscach- na otwarciu nowej inwestycji,na koncertach,w ECS-ie,pod sądem,na uroczystościach naszej Jedynki,ale przede wszystkim był ze swoimi bliskimi,Haniu,Kingo,Konradzie - całym sercem jestem z Wami
Marta
8 kwietnia 2020
„W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości" - Peter Adams.

W Twoich zdjęciach nigdy nie brakowało uczucia, jakim darzyłeś Gdańsk, Trójmiasto, Kaszuby, Pomorze i jego wszystkich mieszkańców. Skrupulatnie i cierpliwie notowałeś swoim obiektywem ich radości, smutki oraz zmiany, które towarzyszą życiu każdego miasta. Tej zmiany - swojego odejścia- już nie uwiecznisz - zrobią to inni, także ci, którym przekazałeś swoją wiedzę i kulisy fachu. I to w nich, w swoich zdjęciach i albumach oraz w naszych wspomnieniach będziesz trwał jako jeden z Ludzkich Symboli tworzących genius loci miejsca, któremu oddałeś serce i pasję.

Z głębokim żalem,
Marszałek Województwa Pomorskiego
Mieczysław Struk
8 kwietnia 2020
Wielki Smutek. Znałem Go, jak wielu. Uścisnęliśmy sobie dłonie w przywitaniu. Żegnaj Maćku!
Władysław Sudomir 8 kwietnia 2020
8 kwietnia 2020
Zostawił Pan smutek i żal, że już nie zobaczymy nowych zdjęć zrobionych przez Pana. Teraz robi Pan pewnie zdjęcia dla Prezydenta Pawła Adamowicza. Dbajcie panowie o nasz Gdańsk tam z góry.
Basia i Kazik Bujnowicz
8 kwietnia 2020
Smutno Maćku, że już Cię nie ma,,,,, zostaną piękne wspomnienia z dzieciństwa.
Ania Zawistowska
8 kwietnia 2020
Spotykaliśmy się przy okazji festiwalu filmowego w Gdyni i przy innych okazjach. Krótkie, ale ciekawe spotkania i rozmowy. Cieszę się, że miałam okazję Cię poznać. R. I. P.
Ola Krzymińska
8 kwietnia 2020